Kurti në vitin e ri e vizitoi familjen e Rexhep Selimit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në natën e dytë të vitit të ri ka vizituar familjen e shefit të grupit parlamentar të VV-së, Rexhep Selimit.

Kurti këtë e bëri të ditur sot përmes një postimi, ku uroi që Selimi të lirohet sa më shpejt.

“Dhe, i gëzohemi ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja.”, shkroi Kurti në facebook.

Shefit të Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Rexhep Selimit më 4 nëntor 2020 i është  konfirmuar një aktakuzë nga Dhomat e Specializuara./21Media