Kuvendi: Debat i nxehtë, Qeveria e re

Debat i gjatë dhe kritika të shumta ndaj Kurtit

Seanca për votimin e qeverisë së koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës u shoqërua me debat të gjatë dhe kritika të shumta ndaj Albin Kurtit. Në fillim të seancës Kurti shpalosi programin e tij qeverisës.(E pergaditi- Donika OSMANI)./21Media

Back to top button