Kuvendi: Nuk falen borxhet! (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Nuk u miratua projektrezoluta për faljen e gjobave gjatë pandemisë

Falja e gjobave ndaj bizneseve gjatë pandemisë u diskutua në seancën e Kuvendit të Kosovës. Por nuk u miratua projektrezoluta për faljen e këtyre gjobave.
Votimit i parapriu njw debat midis deputetwve tw opozitws dhe partisw nw pushtet./21Media