Lansohet “Zari” nga Diona Fona

Këngëtarja Diona Fona ka publikuar projektin e saj më të ri, “Zari”.
“Zari” një këngë plotë ritëm, e realizuar me videoklip.

Duket se fansat e Fonës nuk u mjaftuan me kaq dhe i kërkuan edhe albumin asaj.
Një muaj më parë, Diona solli “Mama”./21Media

Back to top button