Ledri sonte ekskluzive në emisionin In&Out do të flas për albumin dhe promovimin e tij

Rep-artisti Ledri Vula mbrëmë ka publikuar albumin e tij të ri të titulluar “1 goat për ty”, shkruan rtv21.tv

“1 goat për ty” mbanë gjithsej 14 këngë. Veç atyre solo Ledri për adhuruesit e tij ka sjell edhe bashkëpunime si me, Mozzik, Mc Kreshën& Vig Poppën, Lyrical Son dhe Capital T.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

 

Në promovimin e albumit morën pjesë shumë fytyra të njohura publike si, Yll Limani, Noziy, Capital T, Robert Berisha, Betarix Ramosaj e shumë të tjerë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV21 Official (@rtv21)

Ledri sonte ekskluzive në emisionin In&Out të RTV21 do të flas për albumin dhe promovimin e tij, ku do të ndaj emocionet për “1 goat për ty”.

Ekipi i RTV21 ishte i pranishëm në këtë promovim nga ku ka sjell pamje nga atmosfera e zjarrët që ishte mbrëmë./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV21 Official (@rtv21)

Back to top button