Ledri Vula publikon projektin e ri “Përshëndetje hejter”

Reperi i njohur, Ledri Vula ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Përshëndetje hejter”.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe tashmë gjendet i publikuar në kanalin zyrtar në “YouTube”.

Teksti i këngës u shkrua nga Ledri ndërsa për videoklipin u përkujdes “Supercut Studio”.

Ndërkohë, aktualisht Ledri po shijon edhe suksesin e projektit të fundit “Rebele” që solli në bashkëpunim me Rzon në muaj më parë. Projekt ky i cili deri ëm tani ka grumbulluar hiç më pak se 2.3 milionë klikime në “YouTube”./21Media

Back to top button