Pritje për Kurban Bajram në BIK (Video)

1 min read

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës, edhe këtë herë organizoi pritje në selinë e saj, ku qëndruan drejtues të institucioneve, partive politike dhe drejtues të Ipeshkvisë së Kosovës./21Media