Lindi e Venera publikojnë “Me Zemër”

 

Çifti simpatik i estradës, Lind Islami dhe Venera Lumani, kanë publikuar duetin e radhës, të titulluar “Me Zemër”.

Projekti ishte paralajmëruar ditë më parë nga dyshja.

“Me Zemër” është finalizuar me videoklip.

Kënga e fundit nga Lindi e Venera është “Me Ty”, që ka arritur shifrën e mbi 1 milion shikimeve në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button