Ramush Haradinaj ka mbërritur në Prishtinë

Ramush Haradinaj ka mbërritur në Prishtinë

Pasi që u prit nga të afërmit dhe qytetarët e shumtë në Aeroportin e Prishtinës, lideri i AAK-së ka vazhduar rrugën drejt sheshit “Zahir Pajaziti” në Prishtinë ku pas pak çastesh do të mbajë një fjalim nga sheshi i Prishtinës./21Media

Ramush Haradinaj mberrin ne Kosove – LIVE Sheshi "Zahir Pajaziti"

Ramush Haradinaj mberrin ne Kosove – LIVE Sheshi "Zahir Pajaziti"

Posted by Portali-RTV 21 on Donnerstag, 27. April 2017