Liverpool- Everton, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit ndërmjet Liverpooli dhe Evertonit

Sot në kuadër të Premierligës, Liverpooli do të ndeshet me Evertonin në ”Anfield”.

Liverpool: Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Mane, Coutinho, Firmino.

Everton: Robles, Holgate, Williams, Jagielka, Pennington, Baines, Davies, Gana, Barkley, Calvert – Lewin, Lukaku.

Ndryshe, derbi zhvillohet nga ora 13:30./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button