Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hasani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai mbrëmë dashurinë e tij disa vjeçare me Diellzën e kurorëzoi me martesë.

Për këtë ditë çifti ka organizuar një ceremoni me familjen dhe shoqërinë e tyre. I pranishëm ishte edhe Mergim Vojvoda i cili publikoi disa pamje nga festa.

Pamje nga dasma publikoi edhe vet Hasani në rrjetet sociale.

Theksojmë që 24 vjeçari luan në ekipin nga Izraeli, Hapoel Kfar Saba./21Media