Loredana dhe Mozzik publikuan projektin e radhës

1 min read

 

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi së bashku me Mozzik kanë publikuar së fundmi këngën më të re.

“Oh Digga” mban titullin kjo këngë, e cila është publikuar sonte.

Prejekti vjen për fansat në gjuhën gjermane dhe shqipe. Ndërsa klipi i këngës është shumë “i trentë”.

Dyshja më 28 maj të këtij viti publikuan këngën “Rosenkrieg”, projekt ky i cili deri më tani ka marrë hiç më pak se 9 milionë e 819 mijë e 62 klikime në kanalin zyrtar “Youtube”./21Media