Malisheva dhe Ulpiana kalojnë në Superligë

 

 

Malisheva dhe Ulpiana kanë siguruar inkuadrimin në Superligën e Kosovës në futboll, duke përfunduar këtë edicion në pozitat e para të Grupit A dhe B në Ligën e Parë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button