Manchester United interesohen për dyshen e Monacos

Jose Mourinho ka shumë futbollistë në listën e tij për qëllimin e përforcimit të skuadrës

Të fundit që i janë shtuar listës janë 2 mbrojtësit e skuadrës franceze Monaco, Djibril Sidibe dhe Benjamin Mendy, shkruan rtv21.tv.

Partnerët në dy krahët e mbrojtjes janë vëzhguar nga Djajtë e Kuq, dhe me gjasë do të jenë të gatshëm për transferim për një shumë të kombinuar rreth 33 milionë funte./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button