Manchester United në bisedime me Mertens

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Dries Mertens ka qenë pjesë kruciale e skuadrës së Napolit

Manchester United janë duke mbajtur bisedime fillestare për transferimin e sulmuesit belg në Old Trafford, shkruan rtv21.tv.

Kontrata e Mertens do të pëfundojë në fund të sezonit të ardhshëm, dhe Djajtë e Kuq tashmë kanë biseduar me futbollistin përmes telefonit lidhur me një transferim gjatë afatit veror të transferimeve./21Media