Manchester United në bisedime me Mertens

Dries Mertens ka qenë pjesë kruciale e skuadrës së Napolit

Manchester United janë duke mbajtur bisedime fillestare për transferimin e sulmuesit belg në Old Trafford, shkruan rtv21.tv.

Kontrata e Mertens do të pëfundojë në fund të sezonit të ardhshëm, dhe Djajtë e Kuq tashmë kanë biseduar me futbollistin përmes telefonit lidhur me një transferim gjatë afatit veror të transferimeve./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button