Mark Zuckerberg po bëhet baba për herë të tretë

1 min read

Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së tretë me gruan e tij Priscilla Chan.

38 vjeçari ndau lajmin e gëzueshëm përmes Instagramit, pas lajmit se kishte humbur miliarda dollarë.

Ai dhe Chan kanë dy fëmijë së bashku, dy vajza/ gjashtë dhe pesë vjeç.

“Shumë i lumtur të ndaj lajmin që Max dhe August do të kenë një motër vitin e ardhshëm”, tha ai./21Media