Martohet deputetja e VV-së

1 min read

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca sot i ka dhënë fund beqarisë. Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje është martuar me Erblin Maliqin.

Pamje nga ceremonia e dasmës së deputetës janë publikuar në rrjetet sociale. Padyshim se vëmendje po rrëmben Adelina me dukjen elegante dhe me stilin e ri të flokëve.

Adelina deputete është zgjedhur në zgjedhjet e 14 shkurtit si pjesë e PDK-së, por pastaj ka kaluar në LVV./21Media