“Me zemër” nga Lindi e Venera

 

Çifti simpatik i estradës, Lind Islami dhe Venera Lumani, njihen për zërin e tyre të mahnitshëm, si dhe projektet e përbashkëta të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Të dy bënë të ditur se me datën 27 maj, do sjellin projektin e radhës të titulluar, “Me zemër”.

Kënga e fundit e publikuar nga dyshja, është “Me Ty”, e cila mblodhi mbi 1 milion shikime në Youtube./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lind Islami (@lind_islami)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VENERA (@veneralumani)

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button