Mehmeti: Dyshohet se ka pasur rrjedhje të informacionit lidhur me operacionin

1 min read

Pas aksiontit të Policisë së Kosovës dhe të Doganës kundër kontrabandës së mallrave në veri të Mitrovicës dhe në rajone të tjera pati reagime të shumta. Kryeminsitri, Albin Kurti, duke komentur aksionin e sotëm policor, deklaroi se nuk do të ndalet lufta kundër grupeve kriminale./21Media