Mendjen te Greqia!

Idrizi dhe Domgjoni paralajmërojnë një Kosovë tjetër në Athinë
Futbollistët e Kosovës kanë lënë pas shpine disfatën ndaj Jordanisë, ndërsa dy mesfushorët, Blendi Idrizi dhe Toni Domgjoni, premtojnë se “Dardanët” do të performojnë krejt ndryshe në Athinë./21Media

Back to top button