Ndeshja fillon në ora 18:00

Ndeshja fillon në ora 18:00

Sot do të zhvillohet ndeshja e javës së 13-të në Serie A, ndërmjet Milan-it dhe Napol-it, duke filluar nga ora 18:00.

Napoli kërkon t’i rikthehet fitoreve pasi në katër ndeshjet e fundit ka një humbje dhe tre barazime. Ndërsa, Milani po kalon një periudhë mjaft të vështirë, pasi në 12-të ndeshje ka vetëm katër fitore.

Tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare që mund ti shihni më poshtë./21Media