Ministrja Nagavci kërkon ndërprerjen e grevës (Video)

Nagavci: SHBASHK-u të reflektojë
Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, tha për RTV21 se grevat duhet të ndërpritet sa më shpejtë dhe kërkoi nga SBASHK-u të reflektojnë për situatën e krijuar. Në intervistën e shkurtër për televizionin tonë realizoi kolegu Burim Zariqi, e pyeti se kur mund t’i kthehen shkollat procesit të rregullt mësimor?/21Media
 

Back to top button