Moti: Me shi

1 min read

Pas një pushimi të shkurtër nga shiu, retë mbërrijnë sërish gjatë natës mbi vendin tonë.

Paradite në veri dhe perëndim te vendit do të ketë reshje shiu, ndërsa në fund të ditës edhe në zonat e tjera.

Në malet e larta do të bjerë borë. Temperatura e mëngjesit nga 0 deri në 2, kurse me e larta e ditës deri në 9 gradë.