Moti sot: Edhe diell, edhe shi

1 min read

Sot gjatë paradites do të jetë kryesisht mot me diell, ndërsa pasdite priten vranësira graduale, kurse në veri me reshje të kohëpaskohshme shiu

Erë e dobët dhe mesatare, herë pas here e fortë, jugore dhe juglindore, gjatë natës në veri me drejtim veriperëndimor. Temperatura më e ulët 2 gradë, kurse më e larta ditore deri në 18.21Media