Mozzik dhe Getinjo e zbulojnë datën e publikimi të këngës së re

Reperët, Mozzik dhe Getinjo i kanë paralajmëruar fansat se kënga e re e tyre tashmë ma një datë të publikimit.
Kënga e cila mban emrin ”Totorina”, do të publikohet më 19 maj në orën 00:00.
”19 maj pas orës 00:00 publikohet projekti Totorina x Getinjo.  A ju kujtohet ”El Chapo” me dy kongë edhe kto e kemi bo me 1 surprizë”, ka shkruar Mozzik.

Projekti i fundit muzikor nga Mozzik mbetet ”Ska”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me Elavana Gjatën.

Ndërsa e fundit nga Getinjo është ”Njejt”, të cilin e ka publikuar më 10 mars./21Media

Back to top button