Nën kërcënimin e armës taksistit i vidhet kuleta

Teksa po kryente punën e tij si tekstit, një klient e grabiti atë nën kërcënimin e armës. Ngjarja ndodhi më 28 tetor rreth orës 4:00 të mëngjesit në rrugën Xhevat Lleshi në Prishtinë.

Policia në raportin 24 orësh i dyshuari deri më tani i pa njohur nën kërcënimin e thikës ia ka marrë kuletën në të cilën viktima kishte dokumentet personale dhe një kartelë të bankës.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button