Nga sot nis matja e emetimit të gazrave të automjeteve

Informohen qytetarët

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit, ka njoftuar se nga sot fillon implementimi i matjes së gazrave të automjeteve.

“Është shumë e rëndësishme që qytetarët të jenë të informuar për rëndësinë e këtij procesi që buron nga Udhëzimi Administrativ. Presim bashkëpunimin tuaj, në misionin e informimit të qytetarëve”, thuhet në njoftimin e ministrisë./21Media

Në vazhdim mund të shikoni videon informuese:

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button