Ngacmohet seksualisht një grua në Obiliq

Një grua është ngacmuar seksualisht dje (23 dhjetor) rreth orës 18:40 nga një burrë në Obliq.
Policia në raportin 24 orësh njofton se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button