Një 64 vjeçar është gjetur i vdekur sonte në rrugë.

Siç ka informuar policia, trupi i pajetë i burrit me inicialet P.K është gjetur rreth orës 19:45 në lagjen numër 9 në Korçë.

“Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë gjetur vdekjen nga shkaqe natyrale.”, ka informuar policia.