Një i lënduar në aksidentin në Gllarevë

 
Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte në fshatin “Gllarevë” të Klinës. Në aksident janë përfshirë dy vetura.
Personi i lënduari është dërguar në spitalin Rajonal në Pejë.
Rastin për rtv21.tv e  ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.
“Sot rreth orës 18:30, Policia është informuar për një aksident trafiku i cili ka ndodhur në fshatin Gllarevë, në këtë aksident kanë qenë të involvuara 2 vetura dhe si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime trupore, i lënduari është dërguar në spitalin rajonal në Pejë”, ka njoftuar Rugova./21Media

Back to top button