Oscar Garcia te Barcelona?

Edhe Oscar Garcia kandidat për trajner te Barcelonës

Oscar Garcia, trajneri i Red Bull Salzburg, është kandidat i ri për të marrë drejtimin e Barcelonës, raportojnë mediat spanjolle.

Luis Enrique kohë më parë ka konfirmuar largimin nga Camp Nou në fund të këtij sezoni, dhe tashmë ‘Balugranat’ janë në kërkim të trajnerit të ri.

Siç raportojnë mediat iberike, tekniku i skuadrës austriake është në listën e trajnerëve të mundshëm për të marrë drejtimin e gjigantit spanjoll.

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button