Osmani: Bizneset janë krenaria e shtetit

Vjosa Osmani, viziton bizneset në Drenas

Edhe kandidatja e LDK-së për kryeministre të Kosovës, Vjosa Osmani, ka vizituar bizneset në komunën e Drenasit. Tha se qëllimi i kësaj vizite është diskutimi për sukseset dhe problemet e bizneseve, në mënyrë që siç tha si qeveri e ardhshme e udhëhequr nga LDK të ndërmarrin hapa që t’i eliminojnë këto probleme. Theksoi se do t’i japin fund praktikave kur shteti kërkon hise në biznese./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button