Pacolli paralajmëron padi ndaj Alma Lamës

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Pacolli e quan gënjeshtare Lamën

Ish ministri i Punëve të jashtme, Behgjet Pacolli ka paralajmëruar padi ndaj ish-ambasadores së Kosovës në Itali , Alma Lama.

Pacolli e ka quajtur gënjeshtare Lamën.

“Lexova sot deklaratën e një gënjeshtareje që paska shpifur se gjoja unë qenkam i përfshirë në dërgimin e gazit lotsjellës në Shqipëri! Personi në fjalë ka shpifur qëllimshëm në llogari timen dhe për këtë akt, gënjeshtra e saj do të verifikohet në Gjykatë. Ju përshëndes!”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

Lexova sot deklaratën e një gënjeshtareje që paska shpifur se gjoja unë qenkam i përfshirë në dërgimin e gazit…

Gepostet von Behgjet Pacolli am Dienstag, 11. Februar 2020

Mbrëmë Lama kishte akuzuar Pacollin se ka dërguar në Shqipëri granata dhe gaz lotsjellës./21Media

Premtoi se do jepte 1 milion euro per termetin ne Shqiperi, por dergoi 500 granata helmi, gazi lotesjelles.

Gepostet von Alma Lama am Montag, 10. Februar 2020