Parashikimi i motit

Mot i vranët e me reshje lokale shiu

Meteorologët kanë parashikuar se sot do të mbaj motë i vranët ku mund të ketë edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të lëvizin nga 3 deri në 15 gradë Celsius.

Ndërsa nesër pritet të mbajë mot kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 13-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi 3-5 m/s.21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button