Parashikimi i motit

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot pjesërisht i vranët me temperatura që do të lëvizin në mes 6 e 20 gradë celsius

Në ditën e parë të fundjavës, po ashtu, pritet të mbajë mot pjesërisht i vranët. Në pjesën e dytë të ditës, parashihet që vranësira të jenë më të theksuara dhe mund të sjellin edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillën në mes 6 e 21 gradë celsius.

Në ditën e dytë të fundjavës, të dielën pra, vranësirat do të jenë të dendura, kështu pritet të sjellin edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të shënojnë rënie të ndieshme, ato do të sillën në mes 4 e 18 gradë celsius./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button