Paris Hilton merr ngjyrë për një fotosesion, harron vajzën e saj

Ylli i televiziv, Paris Hilton, postoi një video në TikTok të premten, më 3 maj, nga prapaskenat e një seti fotografik që ajo bëri së fundmi me vajzën e saj, Londrën.

Hilton kishte veshur një fustan të bardhë në video dhe mbante Londrën në krahë ndërsa i tregonte dikujt jashtë kamerës për një gabim histerik që bëri në përgatitjen e xhirimit me foshnjën e saj 5 muajshe.

“Kam marrë ngjyrë të trupit me një spray, kam harruar që Londën është më e bardhë”, ka thënë Hilton.

“Ti kurrë nuk ke qenë në diell dhe nuk mundem të të bëjë spray-tan”.

Back to top button