Policia informoi se një vajzë është zhdukur në Veternik, Prishtinë.

Sipas raportimit, vajza është zhdukur që nga dita e martë (19.01.2021).

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se motra e saj viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk  dihet për vendndodhjen e saj.”, informoi sot policia./21Media