Përfshihet në aksident trafiku një veturë me targa të Kosovës në Lushnje

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikur në autostradën Lushnje-Fier.
Në aksident është përfshirë një veturë me targa të Kosovës, raporton Vizion Plus.
Sipas Policisë atje, aksidenti ka ndodhur duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës dhe për shkak të shpejtësisë së madhe.
Të lënduarit janë dërguar për trajtim në spitalin e Lushjnes./21Media

Back to top button