Përfshihet nga zjarri një shtyllë elektrike në Prishtinë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Nuk ka të lënduar

Një shtyllë elektrike është përfshirë nga zjarri sot rreth orës 17:43 në rrugën “Gazmend Zajmi” në Prishtinë.

Lajmin për 21 Media e bëri të ditur zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi.

Ai po ashtu tha se nuk ka të lënduar dhe se janë njoftuar zjarrfikësit dhe KEDS-it. Sipas tij rryma në atë pjesë është ndalur./21Media