Përurohet shtatorja e Fadil Vokrrit (Video)

1 min read

Nderim një ndër figurave më të dashura dhe më të çmuara në historinë e sportit të Kosovës

Ne stadiumin “Fadil Vokrri”,ne Prishtine sonte u përurohet shtatorja e një ndër figurave më të dashura dhe më të çmuara në historinë e sportit të Kosovës Fadil Vokrri.(Kamera- Olti PACOLLI)/21Media