Përvjetore: 23 vjet rrugëtim i RTV21!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Në prag të shekullit 21, sot 23 vjet më parë nisi punën Radiotelevizioni 21. Minutat kushtuar këtij përvjetori të çmuar jo vetëm për ne, por edhe për bashkëpunëtorët tanë dhe dëgjuesit e shikuesit e devotshëm, i nisim më kronikën që ngërthen historikun e kompanisë mediale që njihet dhe ndiqet gjithandej globit.(Teksti: Donika OSMANI)/21Media