Pesë të lënduar në një aksident në Malishevë

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Kijevë-Malishevë.

Policia ka njoftuar se në aksident kanë qenë të përfshirë dy automjete.

“Rreth orës 18:30 kemi pranuar informatë për aksident trafiku në fshatin Kijevë-Malishevë. Menjëherë policia ju ka përgjigjur rastit dhe ka dalë në vendin e ngjarjes’, ka thënë Policia.

Njësia e trafikut rajonal është duke trajtuar rastin.

Back to top button