Pikë kalimi kufitar te “Dheu i bardhë” i pakalueshëm

 

Vendi ynë është duke u përballur me reshje shiu dhe bore, si pasojë e reshjeve të fundit disa pjesë të Kosovës janë vërshuar.

Pas këtyre vërshimeve edhe pikë kalimi kufitar te “Dheu i bardhë” është bërë i pakalueshëm, shkruan rtv21.tv

Përveç disa rrugëve në disa komuna uji ka deportuar edhe shtëpi dhe lokale./21Media 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button