Premierliga zgjedhë më të mirët e marsit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Është zgjedhur trajneri dhe lojtari më i mirë i marsit

Premierliga angleze ka zgjedhur trajnerin dhe lojtarin më të mirë të muajit mars.

Titillin e më të mirit për këtë muaj e ka fituar trajneri i Bournemouth, Eddie Howe.

Ndërsa, lojtari më i mirë i këtij muaji sipas Premierligës është zgjedhur, lojtari i Evertonit, Romelu Lukaku./21Media