Është zgjedhur trajneri dhe lojtari më i mirë i marsit

Është zgjedhur trajneri dhe lojtari më i mirë i marsit

Premierliga angleze ka zgjedhur trajnerin dhe lojtarin më të mirë të muajit mars.

Titillin e më të mirit për këtë muaj e ka fituar trajneri i Bournemouth, Eddie Howe.

Ndërsa, lojtari më i mirë i këtij muaji sipas Premierligës është zgjedhur, lojtari i Evertonit, Romelu Lukaku./21Media