Prishtinë: Fillojnë punimet në kompleksin “Qafa”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Ahmeti: Projekti do të kushtojë 1 milion euro    

Komuna e Prishtinës ka nisur punimet për rregullimin e kompleksit “Qafa”, e cila parashihet të përfundojë brenda 12 muajve dhe do pasurohet me fusha sportive dhe hapësira të tjera në shërbim të qytetarëve./21Media