Prishtinë: Ismaili viziton “Pastrimin”

Kandidati i PDK-së  premton Prishtinë të pastër, digjitalizim të kontejnerëve dhe shporta në çdo lagje
Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Partia Demokratike e Kosovës, Uran Ismaili ka premtuar Prishtinë të pastër brenda 100 ditëve të para të qeverisjes së tij. Këto zotime ai i bëri pas vizitës që zhvilloi në kompaninë “Pastrimi”, në kryeqytetë./21Media

Back to top button