Prishtinë: “Kalabria” me çerdhe të re

Ahmeti: Çerdhja e parë në ‘Kalabri’ ka kushtuar rreth 620 mijë euro dhe eshte financuar mga BE-ja

U përurua çerdhja “Cicërimat” në lagjen “Kalabria” të Prishtinës me kapacitet të përgjithshëm prej 120 fëmijësh. Projekti u financua nga Komisioni Evropian./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button