Publikohen emrat e anëtarëve të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

 

Lidhja Demokratike e Kosovës ka publikuar listën me emrat e anëtarëve të Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie, në ditën kur zgjodhi Lumir Abdixhikun kryetar të partisë.

Në këtë listë janë 131 emra, duke përfshirë edhe kryetarin e ri.

Në garën për kreun e ri të LDK-së ishin Lumir Abdixhiku, Lutfi Haziri dhe Besian Mustafa./21Media

Back to top button