Publikohet kënga “Coco” nga Durim Malaj dhe Bardhi

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, Durim Malaj dhe Bardhi kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të parë.

“Coco” mban titullin kënga e tyre e re që është realizuar edhe me videoklip.

Producent ekzekutiv të këtij projekti janë Labinot Nuraj dhe Jetmir Agaj./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button