Publikohet kënga “Në të Zënça” nga Aurela Gaçe

 

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar sot këngën e saj të re të titulluar “Në të Zënça”.

Muzikën e ka bërë Adrian Hila i cili poashtu ka shkruar edhe tekstin bashkë me këngëtaren. Gjithashtu, orkestrimin, miksimin dhe masterizmin e këngës e ka bërë Adrian Hila.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Frame”.

“Në të Zënça”, vjen pas këngës “Djali im i keq” që u publikua më 28 tetor. Kënga ka arritur mbi 300 mijë klikime në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button